FILM MUSIC TOUR OPĚT ZAVÍTÁ DO VAŠEHO MĚSTA

FILM MUSIC TOUR 2019 po roce vtrhne do vybraných měst ČR. Jedinečnou hudební show s původním aranžmá filmové hudby & mohutným zvukem Moravia Brass Bandu uslyšíte a uvidíte již v druhé polovině března 2019. Tento hudební zážitek umocněný vizualizací filmových ukázek a live záběry hudebníků na obří LED obrazovce pořádá opět Prokoncert agency a letos si koncert nenechalo ujít 6000 diváků.

Hlavním aktérem celého projektu je unikátní žesťový orchestr MORAVIA BRASS BAND, který se v tomto roce představil pod vedením Chuheie Iwasakiho na 11 místech a mj. v Brně vyprodal koncert v rámci Festival Špilberk (Filharmonie Brno).
(ukázka z koncertu zde)


Díky Vašemu zájmu zůstávají stejní i sólisté - krásná zpěvačka Anna Julie Slováčková a sympatický Milan Peroutka.

Jelikož má Moravia Brass Band v roce 2019 naplánované i další zajímavé projekty, rozhodl se vybrat pouze šest měst dle zájmu posluchačů.
18.3. Hradec Králové
19.3 Teplice
24.3. Olomouc
25.3. Zlín
26.3. Praha
27.3. Brno

Těšte se na nové filmy vybrané podle přání posluchačů. Nechte se vtáhnout do světa fantazie za zvuku jediného velkého žesťového orchestru u nás - MORAVIA BRASS BANDU!
___________________________________________________________________
Vstupenky na celé turné jsou v předprodeji na www.filmmusictour.cz a www.goout.net, více informací naleznete na FB a IG! Pro více informací, fotografie v tiskové kvalitě či spolupráci kontaktujte manažerku Kristýnu Ratajovou, ratajova@prokoncert.cz, +420 723 736 602. Nabízíme také možnost rozhovorů se zpěváky Annou Julií Slováčkovou, Milanem Peroutkou, členy týmu Prokoncert (Kristýnou Ratajovou, Vítem Němečkem, Lukášem Daňkem) nebo dirigentem Chuheiem Iwasakim. Domluvit lze také pořádání soutěže. V případě zájmu o akreditaci neváhejte a kontaktujte nás.